ГРОШОВА ДОПОМОГА СІМ’ЯМ ІЗ ДІТЬМИ, ЯКІ БУЛИ ВЛАШТОВАНІ У СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ ПРОТЯГОМ 2024 КАЛЕНДАРНОГО РОКУ

Дата: 20.02.2024 09:50

Хто може отримати грошову допомогу: прийомні сім’ї (ПС), дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) та опікуни (піклувальники), до сімей яких були влаштовані дитина/діти віком до 18 років протягом 2024 календарного року.

Територія надання грошової цільової благодійної допомоги: наступні області України – Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Чернігівська, Чернівецька, Полтавська, Харківська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Сумська та Одеська область.

Яка сума та порядок виплат: виплата складає 10 800,00 гривень на 1 (одну) дитину, що була влаштована у сім’ї ПС, ДБСТ, опікунів (піклувальників).

Виплата здійснюється на банківський рахунок заявника (законного представника дитини) трьома платежами щомісячно протягом трьох календарних місяців, розмір одного платежу – 3600,00 гривень. Загальна сума виплати на одну дитину заявника складає 10800,00 гривень.

Як зареєструватися:

Для участі у програмі заявники, що відповідають критеріям, зазначеним вище, подають заявку через онлайн-форму за посиланням: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx…