Семінар вчителів природничо-математичного циклу закладів освіти Успенівської сільської ради на базі Кривобалківського ОЗЗСО

Дата: 26.02.2024 11:01

21 лютого на базі Кривобалківського ОЗЗСО пройшов семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Модернізація освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій".

Тепло і затишно зустріли гостей адміністрація, колектив та учні закладу освіти.

Своїми знаннями та формами роботи знайомили гостей вчителі математики, фізики, інформатики, географії, хімії, біології та фізичної культури.

Під час семінару гості не тільки слухали та спостерігали за роботою колег, а й активно приймали участь в семінарі, ділилися своїми формами роботи та й із задоволенням були учасниками різноманітних інноваційних технологій, які використовують на уроках вчителі природничо-математичного циклу.

Щиро дякуємо за запрошення та можливість познайомитися з роботою колективу Кривобалківського ОЗЗСО.

Працюємо заради майбутнього наших дітей!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису