Проєкт "Пліч-о-пліч.Всеукраїнські шкільні ліги". Спортивні змагання з футзалу серед учнів закладів освіти на базі Успенівського ОЗЗСО

Дата: 04.03.2024 12:06

1 березня на базі Успенівського ОЗЗСО за право на участь в районних змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу виборювали учні закладів загальної середньої освіти Успенівської сільської ради.

На урочисте відкриття спортивних змагань з футзалу в ІІ етапі проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги." були запрошені в.о. сільського голови Успенівської сільської ради Надія КЛІМАНОВА, заступник голови Успенівської сільської ради Валерій КОРІНЬ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту - Марина ДІМОВА.

Урочисте відкриття розпочалося з виконання Державного Гімну та хвилини мовчання за тих, хто віддав життя за незалежність України.

Виступаючі побажали учасникам спортивного азарту, енергії, швидкості, наполегливості, яскравої гри і звичайно ж блискучої перемоги.

Право представляти Успенівську територіальну громаду в районному етапі виборола команда "Носороги" Успенівського ОЗЗСО.

ІІ місце посіла команда "Вовки" Ройлянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Вітаємо команду "Носороги" і бажаємо здобути перемогу в наступному етапі.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання та долучати учнів до активного способу життя.

Дякуємо адміністрації та вчителям фізичної культури Успенівського ОЗЗСО за організацію і проведення спортивного змагання.

Разом переможемо!

#плічопліч