Всі разом: підтримай сімейні цінності

Дата: 18.03.2024 15:44

«Суспільство не здатне існувати без чоловіка та жінки, які укладають священний шлюб, народжують дітей і забезпечують життєдіяльність своєї сім’ї. Це базис української держави, це підвалини існування цивілізації. Нині часто чутно про права й інтереси особи. Проте сьогодні слід гучніше говорити про права й інтереси сімей. Тому наша мета – формування пріоритету цінності сім’ї: в особистій практиці, у суспільній традиції та у державній політиці. Тематичні вуличні заходи чудово цьому сприяють.
Маємо спільне бачення – побудувати українську державу, яка економічно процвітає, живе у безпеці та добробуті. Але ще шляхетнішою метою є побудова суспільства, у якому живуть міцні та щасливі сім’ї. Є родина – є Україна! Це не гасло, а констатація! Чоловіки, дружини, діти – сотні тисяч сімей нині єднаються для потужної і красивої маніфестації», - Руслан Кухарчук (голова ГО "Громадянський рух «Всі разом!»").