10 РОКІВ ДІЯЛЬНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.03.2024 09:10

#10роківНГУ Це мало чи багато? Я якщо 10 років війни й історія не одного життя, а десятків тисяч? Відповідь на це і що таке Нацгвардія Ви дасте самі після перегляду фільму.

Ми відшукали гвардійців і гвардійок, які були безпосередніми учасниками історичних подій – відомих і не дуже, значимих і яскравих, моментів перемог і болісних втрат за 10 років діяльності Національної гвардії України. І вони розказали, як все було. Дивитися обов’язково!