Семінар вихователів закладів дошкільної освіти Успенівської громади на базі Ройлянського ЗДО

Дата: 19.04.2024 15:52

8 квітня на базі Ройлянського ЗДО пройшов семінар-практикум вихователів дошкільних закладів Успенівської громади на тему: "Формування стресостійкості та гармонійного психофізичного розвитку усіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану шляхом використання сучасних інноваційних технологій".

Реалії сьогодення(повномасштабне вторгнення, повітряні тривоги) сприяють тому, що з кожним днем все більше дітей та дорослих відчувають психологічний дискомфорт, надмірну тривожність, потрапляють у стресові ситуації. Саме тривалий стрес може стати причиною багатьох нервових розладів.

Тому вихователі разом з директором закладу Риммою УРСУЛ поділилися своїм досвідом та на своїх заняттях показали, які вправи можуть допомогти сформувати в дитини стресостійкість.

Семінар пройшов в дуже теплій атмосфері.

Вихованці закладу дуже відкриті, активні, талановиті діти.

Дякуємо колективу ЗДО за гостинність.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, навчати та виховувати дітей.