8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939 – 1945 РОКІВ

Дата: 08.05.2024 09:15

Шановні співвітчизники!

Сьогодні, восьмого травня, ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддали своє життя у боротьбі проти нацизму під час Другої світової війни 1939-1945 років. Цей день – символ перемоги добра над злом, миру над війною, свободи над тиранією.

У ті роки наша країна зазнала невимовних випробувань. Мільйони українців встали на захист своєї землі, борючись на фронтах і в тилу. Їхні жертви та мужність дали нам можливість сьогодні жити в мирі та свободі від фашизму.

Згадуючи подвиг наших предків, ми повинні пам'ятати про важливість миру і толерантності у світі сьогодні. Саме ці цінності допомагають нам уникати повторення подібних трагедій у майбутньому.

Нехай вічна пам'ять загиблим героям, нехай їхні дії завжди будуть для нас прикладом мужності та самопожертви. І нехай перемога над нацизмом завжди нагадує нам, наскільки важливо боротися за мир і свободу.

Слава героям! Слава Україні!

З повагою,
в.о. сільського голови