Санаторно-курортне для осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

Дата: 10.07.2024 09:50

До Уваги населення!

Особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України протягом 2024 року мають право на санаторно-курортне лікування, за рахунок коштів державного бюджету, строком на 18 календарних днів. Перелік документів, необхідних для отримання зазначеної послуги визначений Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторнокурортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187. Для одержання путівки, пільгового санаторно-курортного лікування або компенсації особи, зазначені у пункті 2 цього Порядку, повинні перебувати на обліку для забезпечення путівкою та пільговим санаторно-курортним лікуванням в органах соціального захисту населення (далі - облік) за зареєстрованим/задекларованим місцем проживання.