Відбулась 34 сесія Успенівської сільської ради VIII скликання

Дата: 16.07.2024 10:46

12 липня 2024 року о 10:00 годині під керівництвом в.о. сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та заступника сільського голови Валерія КОРНЯ відбулась 34 сесія Успенівської сільської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про затвердження звіту про  виконання бюджету по Успенівській сільській раді за І квартал 2024 року.                                                                                                                             №-УІІІ

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів

1. Про внесення змін до рішення від 23.12.2021 року №325-УІІІ «Про затвердження Програми  утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності Успенівської сільської  територіальної громади на 2022-2024 роки»

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів

1. Про затвердження Програми зайнятості населення на території Успенівської сільської ради на 2024-2025 роки.

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Успенівської сільської ради на 2024рік.

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів

1. Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Успенівської сільської ради на 2024 рік.

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів

1. Про внесення змін до рішення від 14.03.2024 року №783-УІІІ «Про  затвердження  цільової програми на 2024 рік щодо розгортання на території Білгород-Дністровського району та відновлення боєздатності 23 загону Морської охорони Державної прикордонної служби України ( в/ч 1472)

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів.

1. Про прийняття окремого індивідуально визначеного майна у власність Успенівської сільської територіальної громади.

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів.

1. Про  прийняття  окремо визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білгород-Дністровського району Одеської  у комунальну власність Успенівської сільської  територіальної громади білгород-Дністровського району Одеської області та затвердження акту прийому передачі.

Доповідає: Лускало О.М. начальник  відділу фінансів.

1. Про  затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Успенівської сільської ради на 2024-2026 роки
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2023 року №747-УІІІ «Про бюджет Успенівської сільської територіальної громади на  2024  рік».                                   №-УІІІ

Доповідає: Лускало О.М. начальник відділу фінансів.

1. Про припинення діяльності Забарівської сільської бібліотеки Успенівської сільської ради

Доповідає: Дімова М.О. начальник відділу освіти

1. Про направлення клопотання до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо надання погодження на виключення з базової мережі  закладів культури Успенівської сільської ради Забарівської сільської бібліотеки.

Доповідає: Дімова М.О. начальник відділу освіти

1. Про зміну типу і найменування Миколаївко-Новоросійського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

Доповідає: Дімова М.О. начальник відділу освіти

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область  Білгород – Дністровський район, Успенівська сільська рада, комплекс будівель та споруд №1.

Доповідає: Урсул Л.В. – начальник земельного відділу.

1. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачі у власність земельну ділянку гр. Думанському  Сергію Олександровичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) яка розташована за адресою: Одеська область  Білгород – Дністровський район, с.Миколаївка - Новоросійська , вул.Героїв України, буд 88.

Доповідає: Урсул Л.В. – начальник земельного відділу.

1. Про надання дозволу ТОВ»Успенівське" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд (комплекс споруд),місце розташування земельної ділянки: Одеська область, Білгород-Дністровський район, в межах населеного пункту с.Успенівка,вул.Кишинівська буд,167
  2.  РІЗНЕ