Прощання із загиблим Героєм

Дата: 30.07.2024 09:49

Клята війна, підло розпочата російськими окупантами, продовжує приносити нестерпний біль і горе у нашу громаду. Від чергової "чорної" трагічної звістки стискається серце від жалю та болю, сковує тіло і душу…
   28 липня 2024 р., в районі н.п. Микільське, Херсонського району, Херсонської області, отримавши поранення, не сумісні з життям, загинув молодий воїн,   Дмитро Павлович ГУСЄВ, 26.12.1988 р.н.,  житель с. Успенівка.
   Навчався в Успенівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.
   Молодий, життєрадісний, працьовитий і доброзичливий … Йому б жити і жити, але війна обірвала життя, забрала майбутнє.
   Дмитро Павлович - приклад справжнього патріота, який у часи нашої новітньої історії був там, де найважче. Його вчинки говорять більше за слова.
   В.о. сільського голови  Надія Кліманова, колектив  Успенівської сільської ради та жителі громади висловлюють щирі слова співчуття близьким та рідним: матері, сестрам, племінникам. Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цю важку втрату!
   У скорботі ми усією громадою низько схиляємо голови перед вічною і світлою пам'яттю Героя.
   Вічна пам'ять Воїну-Герою!
   Про день зустрічі та час поховання Воїна повідомимо додатково.