Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2025 році
Оголошення
про проведення конкурсу з визначення проєктів, розроблених
молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2025 році
На виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 р. № 579 (зі змінами), та відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (зі змінами), з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2025 році для реалізації проєктів, спрямованих на створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні, її участі та інтеграції у суспільне життя,
Міністерство молоді та спорту України
оголошує конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2025 році
Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:
- Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури підприємництва (у тому числі соціального), професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період.
- Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та культури безпеки життєдіяльності.
- Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, а також адаптації та соціалізації молоді в українському суспільному просторі.
- Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді.
Деталі щодо реалізації пріоритетних завдань визначені Державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» на 2021-2025 роки.
Проєкти спрямовуються на такі види діяльності:
проведення акцій, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-
тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, пленерів, наметових таборів, таборів, зльотів, зборів, походів, зборів-походів; видання інформаційних і методичних матеріалів; виготовлення та розміщення соціальних роликів, соціальної реклами.
Конкурсні пропозиції можуть подавати молодіжні та дитячі громадські організації та їх відокремлені підрозділи, що зазначені у Реєстрі неприбуткових
установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, а також відповідають нормам Закону України «Про основні засади молодіжної політики».
Громадська організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Конкурсні пропозиції подаються уповноваженою особою учасника конкурсу з накладенням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, після накладення якого така конкурсна пропозиція не підлягає внесенню змін.
Конкурсна пропозиція складається українською мовою.
Конкурсна пропозиція повинна відповідати загальнодержавному рівню реалізації проєкту.
Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.
Електронна система проведення конкурсу під час реєстрації конкурсної пропозиції автоматично присвоює їй унікальний код реєстрації в системі.
Присвоєння унікального коду реєстрації означає, що організатор конкурсу отримав конкурсну пропозицію, про що учаснику конкурсу повідомляється в особистому кабінеті в електронній системі проведення конкурсу, а також листом на адресу електронної пошти, зазначену під час реєстрації в електронній системі проведення конкурсу.
Проєкт та кошторис витрат, подані на конкурс, повинні відповідати вимогам, нормам та термінам, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) та Порядком реалізації програм, проєктів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України від 03 березня 2016 р. № 808, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 р. за № 453/28583 (зі змінами).
У пункті 11 опису програми (проєкту, заходу) який інститут громадянського суспільства подає у складі конкурсної пропозиції, обов’язково повинна бути зазначена інформація щодо:
забезпечення виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) та досягнення очікуваних результатів у разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану; рівня забезпечення безпеки учасників програми (проєкту, заходу) в умовах
воєнного стану.
Враховуючи норми Бюджетного кодексу України щодо забезпечення ефективного, результативного і цільового використання бюджетних коштів, максимальна сума фінансової підтримки одного проєкту за рахунок коштів державного бюджету не може перевищувати 600 тис. грн.
Конкурсні пропозиції можуть бути подані в електронній системі проведення конкурсу grants.vzaemo.diia.gov.ua з дня опублікування оголошення до 23 год. 00 хв. 24 січня 2025 року.
Організатор конкурсу має право продовжити строк подання конкурсних пропозицій на строк до 15 календарних днів, а у разі неподання жодної конкурсної пропозиції – на строк до одного місяця.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: відділ підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, телефони: (044) 246-62-36.
Конкурс буде завершено до 01 квітня 2025 року.