Новини/Оголошення

Заміна посвідчення водія онлайн через електронний кабінет водія

Замінити посвідчення водія чи відновити його у випадку втрати або викрадення тепер набагато легше — достатньо зайти в електронний кабінет водія (ЕКВ). Громадянин отримує відповідне сповіщення у випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами. Отримати посвідчення водія громадянин зможе в територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в його електронній заяві. Звертаємо увагу, що перелічені послуги доступні онлайн для власників посвідчень водія, фотокартка яких не старше двох років.

13:25 09.06.2021